Dla radcy, prawnika i adwokata, czyli najlepszy program do zarządzania twoją kancelarią

Nowoczesny program do zarządzania kancelarią prawną stanowi dziś dla wielu kancelarii fundament sprawnego działania i organizacji pracy. Umożliwia on podniesienie jakości obsługi biura oraz wzmocnienie jego prestiżu, a co z tym się wiąże ilości podejmowanych klientów. Obecnie na rynku oferowanych jest wiele programów wspomagających zarządzanie kancelarią. Zanim jednak dokonamy wyboru, powinniśmy przeprowadzić wnikliwą analizę, która wskaże najkorzystniejsze dla nas rozwiązanie.

Czynniki wyróżniające doskonały program dla kancelarii

Niektóre kancelarie zdają się pomijać konieczność dostosowania swojego działania do współczesnych wymagań i możliwości technologicznych. Tymczasem program do zarządzania kancelarią Sprawy to w istocie wirtualny asystent, który nie tylko usprawni codzienną pracę, ale przyniesie również długofalowe korzyści.

Program do zarządzania kancelarią Sprawy to jeden z flagowych i bezspornie najlepszych na rynku projektów pozwalających na zwiększenie efektywności pracy. Jego kompaktowe rozwiązania pozwalają na zautomatyzowanie pracy, co w bezpośredni sposób wiąże się z możliwością zaoszczędzenia czasu oraz poświęcenia go na sprawy najistotniejsze. Sprawy pozwalają bowiem na nieustanny i szybki dostęp do listy zadań, kalendarza, a także do akt konkretnych spraw.

Mobilność oprogramowania Sprawy to nie jedyny wyznacznik doskonałości. Twórcy programu zadbali o najdrobniejsze szczegóły, dzięki którym możliwe jest sprawne i zdalne zarządzanie zespołem. Istotnym udogodnieniem jest także błyskawiczny kontakt z klientem i możliwość udzielenia zainteresowanemu wyczerpującej odpowiedzi dotyczącej biegu jego sprawy.

Jak funkcjonuje program do zarządzania kancelarią

Program dla kancelarii Sprawy powstał z myślą kancelariach, które poszukują perfekcyjnych i dobrze dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań. Jest on niezmiennie jednym z najlepiej ocenianych programem w środowisku prawniczym, i wciąż poddawany jest udoskonaleniom.

Dobrze dopasowany zestaw funkcji łączy w sobie wszystkie kluczowe elementy, począwszy od zarządzania zespołem, poprzez usprawnienie pracy zespołu, aż po idealne rozwiązania dla sekretariatu i komunikacji z klientem.

Różnorodne działy programu są dedykowane konkretnym osobom i zespołom pracowniczym, dlatego w programie Sprawy znajdziemy opcje dla:

  • wspólnika i właściciela kancelarii, które obejmują dostęp do spraw bieżących, nadzorowanie pracowników, kontrolę treści dokumentów, rozliczeń oraz terminów;
  • prawników, w których znajdują się: terminarz z wyszczególnieniem priorytetów, panel do błyskawicznego kontaktu z klientem uzupełniony o możliwość generowania powiadomień, a także dostęp do akt spraw;
  • administracji kancelarii z bazą klientów, terminarzem, czy aplikacją do automatycznego wykonywania niektórych prac biurowych (np. adresowanie kopert, rejestracja korespondencji);
  • klienta w postaci panelu, na którym znajdzie on informacje dotyczące postępu jego sprawy.

Należy podkreślić, że oprogramowanie do zarządzania kancelarią prawną Sprawy działa w chmurze, a dane w nim zawarte są właściwie zabezpieczone, zgodnie z przepisami RODO. Maksymalna ochrona, a także kompleksowe rozwiązania dostępne na urządzeniach mobilnych to udogodnienia, dzięki którym każda kancelaria będzie mogła wspiąć się na szczyt swoich możliwości.

Zapraszamy do bezpłatnego i niezobowiązującego testowania programu Sprawy. W ciągu 14 darmowych dni przekonasz się, jak działa najlepszy program do zarządzania kancelarią. Jesteśmy pewni, że ten czas pozwoli odmienić funkcjonowanie kancelarii, zwiększy jej efektywność oraz standardy pracy.

Więcej informacji na stronie: https://sprawy24.pl

Dodaj komentarz