Kamery i rejestratory BCS

Jeszcze paręnaście lat temu telewizja przemysłowa wykorzystywana była tylko przez sklepy sieciowe i duże przedsiębiorstwa. Już wtedy chętnie kupowano akcesoria BCS CCTV, ale takie produkty jak rejestratory IP można było znaleźć tylko w nowoczesnych obiektach. Na chwilę obecną systemy są na tyle zaawansowane, że cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród właścicieli mniejszych firm, a także wśród osób prywatnych. W końcu głównym celem korzystania z BCS CCTV jest poprawa bezpieczeństwa i kontrolowanie tego co dzieje się na danym obszarze.

Niekwestionowanym liderem w branży jest wyżej wymieniony producent BCS. Firma działa na rynku od wielu lat i z każdym rokiem wprowadza coraz nowocześniejsze kamery BCS. Klienci wybierający na przykład rejestratory 16 kanałowe pochodzące od tego producenta mogą mieć pewność, że wszystkie produkty są certyfikowane i posiadają niezbędne atesty. Cechą charakterystyczną jest jakość wykonania, nowoczesny design oraz odporność na działania czynników zewnętrznych. Dlaczego warto zwrócić uwagę na markę BCS? Co dokładnie znajduje się w jej ofercie i jak dobierać poszczególne rejestratory BCS?

Produktami godnymi zainteresowania są nie tylko klasyczne kamery BCS, ale także rejestratory 4K/UHD. W końcu żyjemy w dobie telewizji HD i zarówno na polu biznesowym jak i prywatnym możemy otaczać się innowacyjnymi urządzeniami. Te nowoczesne rejestratory BCS mogą działać o każdej porze roku i nie groźne im złe warunki atmosferyczne. Urządzenia mogą współpracować z wieloma kamerami i umożliwiają zgrywanie materiałów wideo na dowolne dyski. Dobrze skonfigurowany sprzęt odbiera obraz z wielu urządzeń jednocześnie. Tego typu rozwiązania sprawdzają się między innymi w dużych obiektach handlowych. W zasobach firmy znajdują się także kamery tubowe, które z kolei montuje się na przykład na zewnątrz budynków. Te najlepsze wersje mają duży zasięg, gwarantują redukcję szumów i generują obraz w rozdzielczości kilku MPx. w wachlarzu produktów znajdują się także kamery IP posiadające funkcje inteligentnego wykrywania ruchów. Opcje te sprawdzają się między innymi w domowym monitoringu. Urządzenia w każdej chwili można połączyć z komputerem lub telefon i dzięki temu na żywo sprawdza się co dzieje się w otoczeniu kamer.

Dobierając poszczególne akcesoria BCS i montując system telewizji przemysłowej warto także wziąć pod kamery kopułowe. Ich funkcje są zbliżone do innych rejestratorów, ale wiele produktów potrafi działać w całkowitej ciemności, ma regulowane obiektywy i posiada gniazda na karty pamięci.

Kamery i rejestratory BCS w atrakcyjnych cenach kupisz w https://www.fonex.pl/producenci/bcs-67.html

Dodaj komentarz