Odealo.com – pierwsza, polska platforma do sprzedaży przedmiotów w grach

Kiedy na rynek gier komputerowych wkraczało dumnie Diablo, nikt nie przypuszczał wówczas, że handel w grach komputerowych przeniesie się do rzeczywistości. Ponad 20 lat historii, począwszy właśnie od Diablo, pokazało jednak, że rynek gier, to nie tylko produkcja, dystrybucja oraz sprzedaż, to również handel przedmiotów, złota i innych dóbr, które dostępne są wyłącznie pod postacią cyfrową. Dziś, handel ten osiąga kwotę kilkuset milionów dolarów rocznie, co pokazuje skalę ciągle rosnącego zjawiska.
Odealo.com, jest pierwszą, w pełni polską platformą przeznaczoną do handlowania przedmiotami oraz złotem i innymi surowcami w grach.

Diablo 3 – legendarne bronie dostępne są przez Odealo.com

Handel za prawdziwe pieniądze

Nikt, kto nie jest głęboko związany ze sceną danej gry, nie zrozumie, jak cenne mogą być przedmioty z gry. Niektóre z nich dają dodatkową siłę, inne mądrość, jeszcze inne pozwalają aktywować specjalne umiejętności. Większość z nich przekłada się na większą efektywność, efektowność i przyjemność czerpaną z gry. Cena za niektóre z nich osiąga kilka tysięcy złotych. Tak Polskich Nowych Złotych, czyli rzeczywistej waluty. Mało powiedzieć, jest to dla niejednego z nas spora wypłata. Mimo to, chętnych na zbroję, broń czy złoto nie brakuje.
Handel przedmiotami w grach odbywał się praktycznie od początku istnienia gier RPG, typu Diablo, a później World of Warcraft. Dziś obejmuje on kilka tytułów. Odealo.com jako platforma obsługuje takie tytuły jak:
– World of Warcraft, oferując złoto czyli „gold”, a także przedmioty – „items” lub też nabijanie poziomów – „leveling”.
– Path of Exile, oferując „Path of Exile Orbs”, a także „Exalted Orbs”,
– Diablo 3, czyli słynną produkcję Blizzard, oferując „leveling” oraz legendarne bronie i ekwipunek, tak zwane „legendaries”.
Dodatkowo, platforma obsługuje kilka innych gier, jak Final Fantasy czy też Eve Online.

Odealo.com – bezpieczna sprzedaż przedmiotów w grach

Levelowanie jest usługą, którą można zaoferować przez Odealo

Co ważne, dla większości graczy, którzy grają i handlują przedmiotami z gier, platforma ta jest prowadzona przez firmę, która jest zarejestrowana i prowadzona w Polsce. Specjalne zabezpieczenia eliminują ryzyko utraty przedmiotu i nie otrzymania zapłaty, podobnie jest w przypadku usługi – czyli tak zwanego levelowania.

One Comment on “Odealo.com – pierwsza, polska platforma do sprzedaży przedmiotów w grach”

Dodaj komentarz